Wizualizacje wnętrz

Projektowanie łazienki Gdańsk – wizualizacje

Być może zastanawiasz się, czy warto „ubrać” łazienkę w wielkoformatowy gres? A może nie wiesz, jakie kafelki najlepiej sprawdzą się na ścianie nad umywalką lub pod prysznicem? Imitacja betonu? Klasyczne płytki metro? A może jednak orientalna mozaika? Albo też rozważasz monochromatyczną aranżację całą w czerni, lecz przed zakupem materiałów chciałbyś się upewnić, czy to aby na pewno dobry pomysł? Jeśli tak jest, to nie mogłeś trafić lepiej! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz znać odpowiedzi na żadne z nurtujących Cię pytań. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w Gdańsku. W Bibliotece Glazury pomożemy Ci w metamorfozie wnętrza i stworzymy dla Ciebie fotorealistyczny projekt Twojej łazienki. Bez względu na to, czy planujesz aranżację w stylu minimalistycznym, nowoczesnym czy retro, projektowanie 3D pomoże Ci dobrać:

  • optymalną kolorystykę,
  • odpowiednie płytki podłogowe i ścienne,
  • ergonomiczną ceramikę sanitarną i stylową armaturę łazienkową,
  • pasujące oświetlenie i dekoracje.

Projektowanie łazienek – warto czy nie warto?

Zdecydowanie warto! Szczegółowo opracowany projekt 3D łazienki sprawi, że dobór wykończenia i poszczególnych elementów wyposażenia nie będzie dziełem przypadku, lecz przemyślaną decyzją. Zamawiając profesjonalną prezentację graficzną wnętrza w trójwymiarze, z łatwością stworzysz spójną aranżację. Komfortową, funkcjonalną i piękną. A do tego oryginalną i w pełni dopasowaną do Twojego budżetu.

Jeśli mielibyśmy wymienić tylko jedno pomieszczenie, które oprócz walorów estetycznych, powinno być przede wszystkim praktyczne i bezpieczne, to przypuszczalnie byłaby to właśnie łazienka. Fotorealistyczne projektowanie 3D pozwoli Ci dostrzec ogromny potencjał ukryty na niewielkim metrażu. Na podstawie wizualizacji obliczymy też ilość materiału niezbędnego do realizacji wybranego przez Ciebie projektu. Chcesz uniknąć przykrych niespodzianek i niepotrzebnych rozczarowań?

Zamów więc wizualizację 3D w Bibliotece Glazury w Gdańsku i:

  • zobacz wnętrze jeszcze zanim zdecydujesz się na zakup kosztownych materiałów i wyposażenia,
  • wypróbuj w praktyce różne opcje i z łatwością dobierz wykończenie, kolorystykę czy typ oświetlenia, który najbardziej Ci odpowiada,
  • oszczędź swój czas i pieniądze.

Projekt łazienki? Zapraszamy do Biblioteki Glazury!

W naszym salonie w Gdańsku przygotujemy dla Ciebie profesjonalną wizualizację 3D lub projekt koncepcyjny wnętrza. Jak przebiega projektowanie łazienek w Bibliotece Glazury? Ty dostarczasz nam wymiary pomieszczenia oraz decydujesz, które z dostępnych u nas płytek podłogowych i ściennych widziałbyś w swojej aranżacji. Teraz nasza kolej. Podczas tworzenia graficznego projektu uwzględniamy:

  • aspekty estetyczne – kolorystykę, format, fakturę i sposób ułożenia kafelków,
  • kwestie bezpieczeństwa i wygody użytkowania poszczególnych elementów wyposażenia.

Przyznasz, że brzmi świetnie? Już dziś zamów profesjonalną wizualizację 3D. Umów się na spotkanie z projektantem w Bibliotece Glazury w Gdańsku i sprawdź, jak będzie wyglądała łazienka Twoich marzeń!

Call Now Button