O naszej firmie

O nas

 

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą detaliczną wysokiej jakości płytek ceramicznych i gresowych z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Czech. Na rynku wyróżnia nas:

 

Doświadczenie i profesjonalizm.

Jesteśmy na rynku międzynarodowym już od 12 lat i naszym głównym celem jest jak największe zadowolenie klienta. Śledzimy trendy oraz sprawdzamy najnowsze technologie wykorzystywane do produkcji płytek, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które doskonale sprawdzą się w wielu aranżacjach, a do tego będą funkcjonalne, trwałe oraz pięknie i perfekcyjnie wykonane. W naszych salonach spotkają się Państwo z profesjonalną i pełną zaangażowania obsługą, która, dzięki wiedzy i doświadczeniu w tej branży pomoże dokonać wyboru, który będzie zgodny z Państwa preferencjami oraz potrzebą.

 

Gwarantujemy największy wybór!

U nas każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Posiadamy w swojej ofercie największy wybór płytek imitujących beton, drewno, starą cegłę czy metal, a także mozaiki, patchworki, klinkiery, oraz wielkoformatowe płyty. Możemy pochwalić się asortymentem , którego nie znajdą Państwo nigdzie indziej w całej Polsce! Zapraszamy do naszych sklepów, które znajdują się w Gdańsku na ul. Al. Grunwaldzka 211 i  Trakt św. Wojciecha 29 – gwarantujemy satysfakcje i zadowolenie z dokonanych zakupów.

 

Wykonujemy projekty.

Stawiamy na kompleksową usługę, dlatego wykonujemy także projekty łazienek. Usługa ta jest realizowana do 24 godzin, a przy większym zamówieniu mogą Państwo liczyć na atrakcyjną ofertę.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów, gdzie spotkają się Państwo z obsługą na najwyższym poziomie, która w profesjonalny sposób pomoże w doborze najbardziej odpowiedniego do Państwa potrzeb produktu.

Call Now Button